مسابقات cod4-promod
    
تعداد بازدید: 222
         
دسته بندی : عمومی
    
تاریخ درج : 1397/11/14

مسابقات cod4-promod

قوانین شرکت در مسابقات

 

مسابقات به صورت آنلاین و تحت نظر وبسایت GamersContact برگزار خواهد شد. بازیکنان قبل از شرکت در مسابقات میبایست تمام قوانین زیر را مورد قبول داشته باشند

 

فرمت بازی های بستگی به تعداد تیم های شرکت کننده دارد که بعد از اتمام ثبت نام اعلام خواهد شد. حداقل ثبت نام 6 تیم برای شروع مسابقات الزامی میباشد  .

مبلغ ورودی برای هر تیم 50 هزار تومان میباشد که میبایست از طریق کارت به کارت واریز گردد . شماره کارت بعد از اعلام آمادگی و ثبت نام تیم برای شما ارسال خواهد شد. همچنین بین 200 تا 300 هزار تومان از طرف وبسایت GamersContact به جایزه مسابقات اضافه خواهد شد. نحوه تخصیص جوایز بعد از مشخص شدن تعداد شرکت کنندگان اعلام خواهد شد.

هرگونه بی احترامی به ادمین های مسابقات یا دیگر بازیکنان در سرور مسابقات یا در وبسایت GamersContact ، برای بار اول موجب  حذف بازیکن خاطی از کل مسابقات میشود و برای بار دوم حذف کل تیم را در پی خواهد داشت. بدهی هست که هزینه ثبت نام تحت هیچ شریطی بازگشت داده نخواهد شد.

ادامه توضیحات

 

از   4   رای
6.42

  نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما بصورت آنلاین می باشد و می توانید نظرات ارزشمند خود را به اشتراک بگزارید و یا از دوستان خود راهنمایی بگیرید‌.
پیام های که حاوی تهمت ،افترا، توهین، حرف های سیاسی و یا دینی باشد منتشر نخواد شد و بصورت خودکار ip و user شما بن خواهد شد و هیچ دسترسی به سایت نخواهید داشت .
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.