بازی Fortnite
    
تعداد بازدید: 181
         
دسته بندی : عمومی
    
تاریخ درج : 1397/10/18

مشکلات کانکت شدن و دانلود دیتا

با سلام  برای ورود به بازی Fortnite  به مشکل دانلود دیتا و کانکشن به سرور بازی بر خورد کردم که با استفاده از فیلتر شکن گیمینگ که هم پینگ رو کاهش میده و هم دیتا هارو دانلود میکند پیدا کردم . 

دو مورد فیلتر شکن گیمینگ هست ExpressVpn و Vpn proxy master که هر دو به روش ذیل استفاده میشود 

روش استفاده از Vpn proxy master و ExpressVPN جهت دانلود دیتا بازی Fortnite و کانکت شدن به سرور بازی Fortnite ، با ExpressVPN اول به کشور Germany وصل شوید .( معمولا با تمام کشورهایی که بصورت رایگان هست میشه وصل شد و نسبتا پینگ و سرعت کشور آلمان به ایران بهتر هست ) بعد وارد بازی Fortnite شوید و 3.4 گیگ دانلود دیتا بازی هست که با وصل شدن vpn شروع به دانلود کردن میکند بعد از اتمام دانلود می‌توانید براحتی وارد بازی شوید و بازی کنید اگر دیدید پینگتان ضعیف هست اول بازی رو کامل ببندید ExpressVPN رو off کنید و با  Vpn proxy master کانکت شوید و مجدد بازی Fortnite رو اجرا کنید ، هم پینگ تایم خوب هست هم راحت وارد بازی می‌شوید معمولا بازی‌هایی که مشکل کانکت شدن به سرور بازی دارد با  Vpn proxy master حل میشود . بنده به این روش خیلی از بازی ها رو به راحت بازی میکنم و مشکلی نداشتم امیدوارم مورد استفاده واقع شود .

راهنمایی کامل بازی Fortnite

 

از   1   رای
10

  نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما بصورت آنلاین می باشد و می توانید نظرات ارزشمند خود را به اشتراک بگزارید و یا از دوستان خود راهنمایی بگیرید‌.
پیام های که حاوی تهمت ،افترا، توهین، حرف های سیاسی و یا دینی باشد منتشر نخواد شد و بصورت خودکار ip و user شما بن خواهد شد و هیچ دسترسی به سایت نخواهید داشت .
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.