بازی Lords Mobile
    
بازدید: 311
    

بازی Lords Mobile
بازی Lords Mobile دارای امتیاز 4.6 از 5.0 در مارکت های (بازار های) اپ استور و پلی استور می باشد و در حال حاضر بیش از 50 میلیون کاربر در سراسر جهان این بازی بسیار جذاب را دریافت کرده اند . بازی پادشاهان موبایل همانند بازی های استراتژیک کستل کلش و دیگر بازی هایی نظیر آن می باشد که شما باید با مدیریت و امپراطوری و جمع آوری ارتش قدرتمند بر تمامی دشمنان نفوذ داشته و تمامی منابع آنها را به سرقت رسانده و آنها را شکست دهید .راه های مهمی برای قوی تر شدن این حملات با آموزش سربازان بیشتر و باز کردن و بالا بردن قهرمانان خود است.
این بازی Lords Mobile به شما هشدار می دهد اگر به اندازه کافی برای یک نبرد قوی نیستید، شما باید دو بار قبل از اینکه تمام نیروهای دشمن را مربوط به باز کردن یک منطقه کشته شوند، مبارزه کنید. تمامی قهرمانان در بازی Lords Mobile بصورت عجیب و غریب می باشند و شما باید با استفاده از اموال غارت شده قدرت آنها را چندین برابر کنید و ساختمان ها و فن آوری تحقیقاتی خود را سفارشی نمایید. این بازی همانند بازی های دیگر بصورت کاملا آنلاین می باشد و شما باید برای رقابت با تمامی دوستان و کاربران این بازی به اینترنت متصل شوید. تمامی قهرمانان در

 

بازی Lords Mobile با محیط سه بعدی و گرافیک بسیار بالا بصورت HD و همچنین صداگذاری بسیار حرفه ای طراحی شده است و مناسب تمامی سیستم های android 2.3 به بالا وios 7.0 به بالا می باشد . امروز یکی از جدیدترین ورژن های بازی پادشاهان موبایل را در اختیار تان قرار داده ایم, امیدواریم که از دانلود آن لذت ببرید .در بازی ،Lords Mobileجدیدترین بازی استراتژی بلادرنگ از IGG در یک دنیای هرج و مرج به نبرد بپردازید. امپراطوری خود را بسازید، قهرمانان عجیب و غریب را جمع ‌آوری کنید، ارتش خود را آموزش دهید، و در راه خود مبارزه کنید تا به بالا برسید حتی در این دنیای پر از خود خواهی و بی ‌رحمی، ممکن است میدانی برای خود بیابید. در راه خود برای تسلط کامل همه کسانی که در راه شما میایستند را نابود کند! در این بازی ،Lords Mobile دنیا را در اختیار قرار داده تا از آن بهره ببرید! شباهت و معروف بودن بازی Lords Mobile با بازی جنگ ملت‌ ها (برای اندروید 7.0.4 (War of nations Android می باشد.

ویژگی‌ های بازی Lords Mobile
- بازی استراتژیک بلادرنگ با عناصر نقش آفرینی! (یا ساخت و ساز هم زمان)
- در نبردهای نفر به نفر با بازیکنان سراسر دنیا در بازی Lords Mobile شرکت کنید!
- امکان سازماندهی کردن ارتش برای تهاجم و دفاع کردن می باشد.
- بر دشمنان خود جاسوسی کنید تا بهترین حمله را برنامه‌ ریزی نمایید!
- دنیایی حماسی را با گرافیک اچ دی سه بعدی در بازی Lords Mobile کاوش کنید!

 

- بر روی نقشه هیولا ها را نابود کنید تا گنج‌ های کمیاب را در این بازی پیدا نمایید!
- ساختمان ها را ارتقاء دهید، در مورد فناوری ها تحقیق کنید، نیروهای خود را آموزش دهید و..
- در بازی Lords Mobile قهرمانان دشمن را زندانی کنید و برای آزادی آنها پول طلب نمایید!
- با هم ‌پیمانان خود متحد شوید تا جهان را تسخیر کنید!
- حضور میلیون ‌ها بازیکن در بازی Lords Mobile می باشد.
- بر روی گوشی ‌ها و تبلت‌ های مختلف در هر زمان و هر کجا که هستید بازی Lords Mobile را انجام دهید!
- بازی Lords Mobile به صورت آنلاین و رقابت با سایر بازیکنان جهان میسر می باشد‌.


نقد و بررسی بازی Lords Mobile
وقتی که شنیدن نام سبک استراژیک به ذهن بازیکن تا کاربر می رسد، ساخت و ساز است. بازی Lords Mobile هم از این قاعده مستثنی نبوده باید وقت زیادی صرف این کار طاقت فرسا کنید، وقت زیاد هم به همین علت اس که به تنوع بسیار بالای ساختمان ها می گردد، همین باعث شده تا منابع بازی تنها محدود به عدد دو و سه است (نمونه آن: بسیاری از آن عنوان های مشابه که الهام گرفته کلش آف کلنز، اکسیر، سکه و.. قرار می دهند)، نیست و در ساخت پنج منبع دخالت دارند.
در بازی Lords Mobile ابتدا برای خود قلمرو ایجاد می کنید و از همان ابتدا با ابزارهایی مثل: برج قلمروی خود را گسترش دهید که این ابزار ها می توانند در برابر حملات دشمنان مفید واقع شوند و در برابر آنها ایستادگی کنند، نیرو های زمینی نیز باعث می شود تا برای حمله به دشمنان نیروی کافی داشته باشید. که این نیرو ها قابلیت ارتقاء را دارند. محیط بازی بصورت HDو 3 بعدی سبب یک محیط شبیه سازی شده را فرض کنید همچنین صدای بسیار زبیایی را دارا می باشد.
بزرگترین نکته مثبت بازی Lords Mobile به المان بالا اختصاص دارد، پیچیدگی های موجود در مدیریت بازی موجب گشته تا بازیکن وقت زیادی را صرف سر و کله زدن با مناطق خود بزند. اگر ما را به سخت گیری متهم نکنید، به نظر می رسد Lords Mobile روی همین المان استوار مانده است. بعد از کمی پیش روی در بخش ساخت و ساز، بازی شما را در یک نبرد قرار می دهد. هنگام نبرد هیچ کاری نمی توانید انجام بدهید و تنها وظیفه شما به قبل از زمان جنگ موکول می شود؛ زمانی که باید سربازان یا هیرو هایی که می خواهید را انتخاب کنید، بنابراین در طول مبارزه باید تنها به تماشا ی قسمت هایی از این بازی بپردازید.
امیدوار بودیم استودیو سازنده با کمی اضافه سازی نبوغ خود به این بخش، گیم پلی سرگرم کننده تری را برای بازیکن به ارمغان بیاورد البته همین سبک هم طرفداران خاص خود را دارد شاید برای تان جالب باشد بدانید، در گذشته مبارزات عناوین استراتژیک آنلاین بیشتر همانند بازی Lords Mobile بودند.


چگونه بازی Lords Mobile را با حجم کم دانلود کنیم؟
همانطور که می دانید بازی از حجم بسیار بالایی برخوردار است که حدود پانصد مگ دیتا است اما فایل نصبی اصلی بازی زیاد مشکلی ندارد و کم حجم می باشد. راهی که ما پیشنهاد به دوستداران این بازی می کنیم رفتن به سایت فارسروید می باشد که در آنجا فایل دیتا را فشرده کرده اند و از حجم پانصد مگ صد مگ در اختیار ما قرار می دهند. و برای دنبال کردن این سایت از گوگل پلی سرچ کنید.

باز کردن مناطق در بازی Lords Mobile
در ابتدا فقط بخش کوچکی از چمن تان قفل شده است و شما باید دیگر منطقه ها را باز کنید تا بتوانید ساختمان های بیشتری و نوع های دیگری را بسازید. شما با این کار با کلیک بر ردی منطقه هایی که هنوز در دسترس نیستند، یک سفارش مخصوص موجود می باشد و بطور خودکار به منطقه مورد نظر برای باز کردن قفل بعد اقدام کنید، زمانی که شما در هر منطقه ی قفل کلیک کنید می توان اشاره ای کرد، نبرد بصورت خودکار است و فقط آمادگی کافی برای سطح بعدی را داشته باشید، بازی Lords Mobile به شما هشدار می دهد اگر به اندازه کافی برای یک نبرد قوی نیستید، معمولا شما باید دو بار قبل از اینکه تمام نیروهای دشمن را مربوط به باز کردن یک منطقه کشته شوند، مبارزه کنید. راه های مهمی برای قوی تر شدن این حملات با آموزش سربازان بیشتر و باز کردن و بالا بردن قهرمانان خود است.

تغییرات نسخه جدید اندروید برای بازی Lords Mobile
رویداد جدید سفر متحدین: زمانی که دوست خود را به اتحاد دعوت می کنید، هر دوی شما جایزه ویژه ای دریافت می کنید و زمانی که هر دو به جنگ با دشمنان می روید، پاداش بیشتری دریافت می کنید.
به روز رسانی جنگ فئودال: کاهش دوره نبرد از 6 ساعت به 4 ساعت تغییر پیدا می کند.
به روز رسانی انیمیشن های قهرمان: برای کلاغ سیاه، سایه، بربریان، پسر بزرگ، اسکارلت بولوار، دنباله تاریکی، تریکستر. می باشند.
به روز رسانی مرز قرمز: که زمان ترس و یا حمله پدیدار می شود.

چند نکته کلیدی برای کسانیکه بازی را شروع کرده اند:
۱. هر روز بازی لرد موبایل ساعت ۸:۳۰ ریستارت می شود و شما می توان نبرد هایی که تعداد شان در هر روز محدوده را باز می کنند، بازی کنید.
۲. سعی کنید هر هیرو را با هیروی هم شکل خودش ترکیب کنید که علاوه بر مر شدن خط لول هیرو، به میزان سلامتی و قدرت هیرو تان اضافه می شود.
۳. به جای آپگرید استحکام هایتان هیرو ها را ارتقاء دهید چون کسی به شما حمله کند هیرو ها هستند و بزرگترین وظیفه را در دفاع از قلعه ی شما نقش آفرینی می کند.
۴. بعد از خرید نهایتاً ۲ کارگر با الماس ها رینگ و با رینگ هیرو بخرید.
۵. در چند روز اول برای پیروزی هایی که بجای پرداخت سه صندوق، جایزه بازی ۵ صندوق برای هر مبارزه به شما تعلق می گیرد بازی لرد موبایل فقط مربوط به چند روز اول، بازی را به تازگی نصب کرده اید پس قدرش را بدانید و در روز های اول تا می توانید بازی کنید.  نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما بصورت آنلاین می باشد و می توانید نظرات ارزشمند خود را به اشتراک بگزارید و یا از دوستان خود راهنمایی بگیرید‌.
پیام های که حاوی تهمت ،افترا، توهین، حرف های سیاسی و یا دینی باشد منتشر نخواد شد و بصورت خودکار ip و user شما بن خواهد شد و هیچ دسترسی به سایت نخواهید داشت .
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.