بازی زیبای Modern Combat 5
    
بازدید: 144
    

بازی زیبای Modern Combat 5؛
داستان براین روال اس که در حول ورژن های ۴ و ۳ می چرخد؛ در ایالات متحده امریکا زیر حمله ی تروریست هاست و رهبر این گروه، یکی از سربازان ایالات متحده که تصمیم گرفته به کشورش (امریکا) خیانت کند که با حمله های مختلف و کشتار، جرم و فساد در این کشور را از بین ببرد. شما همان کاراکتر سرباز امریکایی را نقش آفرینی می کنید ماموریت شما مبارزه با تروریست هاست، در طی بازی به هدایت وسایل نقلیه می پردازید و یا کنترل وسایلی مانند: هواپیما های بدون سرنشین را بر عهده بگیرید! شما انواع سلاح های نیمه اتوماتیک، شاتگان، نارنجک ها و دستی بهره بگیرید تا با در اختیار داشتن آنها دشمنان را نابود کنید.
بازیModern Combat 5 به معنای "مبارزه ی مدرن ۵ " از دسته بازیهای محبوب و زیبای اکشن در استودیوی گیم لافت برای دستگاه های اندروید می باشد این بازی مهیج در گوگل پلی برای دستگاه های اندرویدی عرضه شده تا بار دیگر کاربران، دوستداران این نوع از بازی های پیشرفته را به وجد آورده! طوریکه این دسته از بازی ها همچون گرافیکی ترین و بهترین لحظات را در اولین کاراکتر )در اندروید فون شما) به ارمغان می آورد.
بازی ADRENALINE با ورژن های ۳ تا ۵ با سابقه ساخت ۱۰ سال و بالاتر معروفیت و هم سبک بودن با بازی modern combat 5 می باشد‌.


سیستم مورد نیاز Modern Combat 5؛
□ برای اجرای بازی باید اینترنت را روشن نمایید یعنی: اگر اینترنت خود را قطع کنید بازی هم قطع می شود.
□ بازی با ورژن های اندروید ۴، ۵، ۶، ۷و ۸ سازگاری دارد.
□ قیمت در گوگل پلی رایگان می باشد.
□ دیتای بازی با اجرای اولیه دریافت می شود این ورژن ۵ با دیتای ورژن قبل، ۴ کار می کند و نیازی به دانلود مجدد دیتا نیست.
□ درجه سنی بازی: ۱۷+

حرکات مهم و کلیدی بازی (ده ترفند مهم بازی)؛
۱- حتماً قبل از شروع بازی کنترل ها و حساسیت سرعت بازی خود را تنظیم کنید: به محض نصب بازی وارد جنگ نشوید، بهترین کار این است به منوی options رفته و کنترلر های خود را متناسب با عملکرد خود در بازی تنظیم کنید، اطمینان حاصل کنید که گزینه ی Auto-Sprint برایتان فعال شده باشد تا بتوانید در زمین جنگ سریع تر حرکت کنید همچنین به منوی HUD Custom بروید ومحل کنترلر هایتان را تنظیم کنید.
۲- کلاس (دسته بندی) کاراکتر خود را بلد باشید: در این بازی ۴ کلاس مختلف وجود دارد زمانیکه بازی را نصب می کنید اولین کلاسی که به شما داده می شود Recon"" این دست از سربازان در استفاده سلاح های SMG و هفت تیر بسیار ماهر اند و از فاصله ی نزدیک و یا متوسط بهترین عملکرد را دارند.
دسته ی دیگر Assault ها اند سلاح این دسته از سربازان اسلحه های Rifle و هفت تیر می باشد توانایی وارد کردن بیشترین خسارت را به دشمنان دارد همچنین مهمات اضافه مانند: خشاب های زاپاس به همراه خود دارند تا در مواقع لزوم از آنها استفاده کنند.
دسته ی سوم یگان های Heavy اند، این سرباز ها بیشترین تاثیر را در فاصله نزدیک دارند مهارت آنها در استفاده از شاتگان بالاست.
دسته ی آخر Sniper ها (یا تک تیرانداز ها) اند، این سربازان با استفاده از سِن های snipe خود که برای کشتن دشمنان از فاصله دور بسیار کارآمد هستند.
۳- به دقت و سلاح خود توجه ویژه داشته باشید: این مورد بستگی به موقعیتی که شما دارید تغییر می کند. نمونه آن: این دقت با بزرگ و کوچک شدن نشان گیری مشخص می شود، هر چه سایز نشانه گیری تان بزرگتر دقتی کمتری دارد و برعکس.
۴- اگر در بازی های سبک FPS تازه کار هستید، گزینه ی Auto-Shoot بهترین دوست شماست!
کسانیکه بازی را به تازگی نصب کرده اند در سبک FPS یا همان تیر زن کاراکتر اول تا حدودی تازه واردند می توانند به منوی option بروند و گزینه ی auto-shoot را فعال کنند تا نشانه اسلحه ی تان به دشمنان گرفت کاراکترتان اتوماتیک به آنها شلیک می کند.
۵- امکان هدف قرار دادن دشمنان از پشت موانع: در این بازی modern combat 5 ممکن است از پشت بعضی از موانع دشمن خود را هدف بگیرید و به او شلیک کنید، دقت کنید زمانیکه نشانه ی اسلحه تان به روی موانعی می رود که از پشت آنها دشمنان را هدف قرار دهید به رنگ قرمز در می آید، با این ویژگی امتیاز ویژه ای در نبرد ها محسوب می شود.
۶- بهترین راه ها برای بدست آوردن XP: بدست آوردن XP برابر است با دسترسی داشتن به کلاس های بیشتر، اسلحه های بیشتر، وسایل نبرد بیشتر و بالاخره شخصی سازی کاراکتر بیشتر و بهتر. این XP های با ارزش را می توانید با کامل کردن مراحل، ۳ ستاره کردن ماموریت ها و یا با دوباره انجام دادن مراحل که قبلا کامل کردید بدست آوردید.
۷- بدست آوردن مدال ها با شرکت در فعالیت های بازی برای بدست آوردن XP بیشتر: بدست آوردن Achievement (دستاورد) علاوه بر به کسب XP بیشتر به شما کمک می کند، در کنار آن مدال های زیادی را بدست آورید. نمونه آن: یکی از این مدال ها executioner (جلاد) که با کشتن ۱۰ نفر از دشمنان به راحتی بدست می آید.
۸- سلاح ها هر کدام میزان XP مدنظر را دارند: هر بار با یک اسلحه ی مشخص دشمنان را می کشید ۱۰ امتیاز به عنوان جایزه به شما تعلق می گیرد.
۹- هر بار که سطح کاراکتر شما بالا می رود، مقداری SP (امتیاز مهارتی) دریافت می کنید: SPL ها برای ارتقای هر کدام از مهارت های کلاس ها به کار می آیند، این امتیازات با کامل کردن مراحل و یا رویداد های خاص، و با ارتقای سطح کاراکتر به دست می آیند.
۱۰- تا جایی که می توانید خشاب خود را عوض کنید: سعی داشته باشید تا جایی که می توانید زمان هایی که جنگ نیس خشاب خود را عوض کنید تا با خشاب های پر به استقبال دشمنان بروید.
نقاط قوت و ضعف Modern Combat 5؛
• گیم پلی عالی: اسکورت، هلیکوپتر، نابود کننده و.. (نقاط قوت)
• برای خریدن سلاح ها و مهمات نیاز به پرداخت هزینه ای نیست و فقط برای دریافت آن از فروشگاه باید پول پرداخت شود؛ البته اگر نسخه ی کرک شده آن را دریافت کنید دیگر هیچ هزینه و محدودیتی نخواهید داشت. (نقاط قوت)
• گرافیک و صدای بازی Modern Combat 5 خارق العاده است از آب های ونیز گرفته تا خیابان ها و ساختمان ها و.. بسیار زیبا طراحی شده اند گرافیک و رزولوشن، بسیاری از کاربران را جذب می کند. همچنین بخش صدا های بازی اعم از موزیک بازی در موقعیت های مختلف تغییر می کند، صدای تیراندازی و انفجار ها طبیعی است. (نقاط قوت)
• ضعف آن مربوط به پلتفرم مورد نظر می باشد برای سبک اول کاراکتر و جنگی صفحات تاچ اسکرین کمی مشکل اس و راه حل آن با عادت دادن به روش بازی میتوان ادامه داد، البته امکان جابجایی دکمه های مختلف را در صفحه انجام داد که با این ویژگی بازی آسان تر و لذت بخش تر خواهد شد ولی بهتر و راحت تر از آن دسته بازی خوش دست می باشد. (نقاط ضعف)
• بازی فقط با وای فای و اینترنت همراه قابل اجرا است یا آفلاین نبودن بازی. (نقاط ضعف)
• نیاز به دانلود برخی از فصل ها همچنین حذف کلیه IAP ها. (نقاط ضعف)
• سرور های ضعیف بخش چند نفره همچنین روایت داستانی نسبت به MC4 پیشرفت چندانی نداشته است. (نقاط ضعف)

نقد و بررسیModern Combat 5 ؛
( این عنوان برای پلتفرم های اندروید، ویندوزفون و ios) گیم پلی؛ همین طور در ورژن های قبلی بازی در سبک اول شخص ساخته شده است، گیم لافت در این ورژن ۵ سعی کرده تا شیوه ی ورژن قبل را ادامه دهد و تغییرات کمی در فرمول خود ایجاد کرده است. با این حال، داستان و اتفاقات این بازی گسترده تر و جذاب تر می باشد.
بازی حالت یک نفره و چند نفره می باشد در حال حاضر حالت یک نفره مورد بحث می باشد: بازی در مجموع دارای ۶ بخش است و هر بخش دارای ماموریت های اصلی، که هر کدام از ماموریت ها کوچک تر می باشد که اعم از: انفجار های مختلف، کشتن دشمنان و اغلب ترور از راه دور با اسلحه دوربین دار می باشد در حین مراحل عملیات می توانید سلاح ها و وسایل مختلفی را آزاد کنید .


در این مراحل شما می توانید تجربه ی کاراکتر های سرباز جنگنده، قدرتی، اطلاعاتی و تک تیر انداز باشید، هر کدام از این بخش ها اطلاعات و مهارت های پیش فرض خود را در اختیار شما قرار می دهد مانند: میزان آسیب دیدگی یک سرباز قدرتی ۱۰ درصد کمتر از حد معمول است یا سرعت تعویض خشاب های یک سرباز جنگنده ۱۵ درصد بیشتر از سایرین است. وقتی که پست خود را انتخاب کنید متوجه ی بازی سلاح های متفاوتی را در بخش های مختلف در اختیار شما کاربر قرار می دهد همچنین سلاح های تان را پیشرفته تر کنید.
در هر مرحله از بازی نی توانید دو نوع اسلحه مختلف به همراه داشته باشید وسایل دیگر هم شامل: چاقو، نارنجک های مختلف در اختیار شما قرار دارد‌. اکشن بودن در تمام بخش های مراحل قابل لمس می باشد حرکت گلوله ها به هر سمتی، انفجار های پی در پی در اطراف شما، از جنگ دورادور تا جنگ تن به تن با دشمنان هیجان بازی بسیار بالا برده است. در نظر داشته باشید که حضور پر رنگ شما در تمام صحنه های جنگ است به همین دلیل حس نمی کنید به تماشای فیلم می پردازید زیرا بازی به شدت برای جلو رفتن به شما احتیاج دارد.

   نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما بصورت آنلاین می باشد و می توانید نظرات ارزشمند خود را به اشتراک بگزارید و یا از دوستان خود راهنمایی بگیرید‌.
پیام های که حاوی تهمت ،افترا، توهین، حرف های سیاسی و یا دینی باشد منتشر نخواد شد و بصورت خودکار ip و user شما بن خواهد شد و هیچ دسترسی به سایت نخواهید داشت .
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.