بازی VAIN GLORY
    
بازدید: 155
    

بازی VAIN GLORY
بازی VAIN GLORY بمعنای (خودستایی) یک بازی زیبا با گرافیک خیره کننده HD در سبک بازی های اکشن و رونمایی از استودیوی بازیسازی super evilmegacorp برای دستگاه های اندرویدی می باشد با نصب آن تجربه ی یک نبرد آنلاین نفس گیر را به ارمغان بیاورید! دنیایی که خلق آن به کمک موتور گرافیکی اِویل اِنجین حدوداً دو سال از استودیوی سازنده زمان برده یعنی مدت زمانیکه برای ۵ نوان یک کنسول لازم است! شما در نقش یکی از شخصیت های قدرتمند و با دست گرفتن یکی از سلاح های سنگین، نبرد خود را آغاز خواهید کرد و دشمنان را از بین می برید. دو تیم ۳ نفره باهم مبارزه می کنند و برنده ی نبرد صاحب مرکز فرماندهی دشمن خواهد بود! باید بتوانید از برج ۶ای مراقبت موجی از دشمنان عبور یا ریشه کن کنید تا در طی بازی امتیاز و آپگرید های متعددی دریافت کنید تا با سلاح های بهتری دشمنان را راحت تر نابود کنید! اگر شما کاربر عزیز علاقه مند به بازی های اکشن هستید تحت هیچ شرایطی بازی مهیج VAIN GLORY را از دست ندهید.

بررسی بازی Vain glory(تجربه یک نبرد آنلاین نفس گیر با گوشی هوشمند شما)
(معرفی گیم پلی): در بازیVAIN GLORY مکانی که این مبارزه صورت می‌گیرد Halcyon Foldنام دارد که دو منبع قدرت جادو و تکنولوژی در آن قرار دارد. هر کسی بخواهد این قدرت ‌ها را آزاد کند باید دیگری را از بین ببرد. هر کدام از قرارگاه ها از طریق کریستالی به نام Vain Crystal نیرو می‌گیرند. هدف بازی نابود کردن این برج ‌ها و رسیدن به کریستال دشمن و نابودی آن است و تیمی که زودتر از گروه مقابل این کار را انجام بدهد، پیروز میدان می‌شود.
بازی VAIN GLORY هر راند یا به زبان عامیانه تر هر دست در بازی ۶ نفره با هم به بازی خواهند پرداخت و هر ۳ نفر یک تیم را تشکیل خواهند داد و باید تیم شما یا تیم مقابل با غلبه بر خودتون و نیروهای شما به قلعه Hero هایی که انتخاب نموده اند به بازی خواهند پرداخت، در بازی حالت عادی بین ۲۵-۲۰ دقیقه به طول می انجامد. در مقابل از دیگر بخش های جذاب بازی می توان به تشکیل تیم و یا گروه اشاره نمود که شما می توانید با ساخت یک گروه به صورت گروهی به بازی بپردازید یا با تشکیل یک تیم به مسابقات هر فصل از بازی VAINGLORY وارد شوید که در سطح جهانی برگزار می شوند.
(پایان گیم پلی ) :شما در پایان هر بازی مشخصات کلی این بازی اعم از مقدار پول جمع شده، آیتم‌ ها، کشته ها، مرده ها و همکاری ‌ها همه بازیکنان را می‌توانید مشاهده کنید، در این صفحه شما می‌توانید برای دیگر بازیکنانی که در بازی VAINGLORY شما بازی کردند (چه دوست، چه دشمن) درخواست دوستی ارسال کنید. در صورت قبول کردن این درخواست، می‌توانید آن ‌ها را به عنوان هم گروه به بازی دعوت کنید و برای پیروز شدن بجنگید همچنین می‌توانید به بازی دیگر بازیکنان رأی مثبت و منفی بدهید.
برنامه ‌نویسان به این مسئله نیز فکر کرده‌اند و برای بازیکنان رتبه ‌بندی ‌ای به نام کارما (Karma) قرار داده‌اند. کارما با هر بار بُرد در بازی افزایش می‌یابد و شما کم‌ کم با افزایش آن با بازیکنان هم‌ رده خود همبازی می‌شوید پس اگر می‌خواهید با حرفه‌ای‌ ترین‌ های بازی VAIN GLORY، همبازی شوید باید برای پیروز شدن مبارزه کنید و فکر شکست را از سر خود بیرون کنید.
شباهت و معروفیت VAIN GLORY همترازی با بازی Toy Blast: انفجار اسباب بازی می کند.
دستورالعمل نصب و اجرای بازی VAIN GLORY
ابتدا فایل apk را دانلود و نصب کنید.
فایل دیتا را دانلود و از حالت فشرده خارج سازید ،پوشه com.superevilmegacorp.game را در مسیر android/odd کپی کنید.
در نهایت بازی را اجرا نمایید.

اصطلاحات نبرد بازی VAIN GLORY

AD: مخفف Attack Damage (قدرت ضربات)

AP: مخفف Ability Power (قدرت اسپل ها)

AS: مخفف Attack Speed (سرعت ضربه زدن)


Critical Strike: همان ضربه ی عادی هیروست که میزان خسارت (دمیج) بیشتری نسبت به حالت عادی وارد می کند که این عدد 150% دمیج عادی است. بعضی از آیتم ها نیز می توانند این عدد را بیشتر کنند که عبارتند از Lucky Strike و Tyrant’s Monocle.

Critical Chance: به این معناست که چند درصد احتمال دارد ضربه ی شما Critical Strike بدهد برای بعضی از هیرو ها این عدد کم و برای بعضی بیشتر است. ارتقای بعضی اسپل ها (مانند Passive هیروهای Taka و Ringo) و خرید بعضی آیتم ها این عدد را برای آن هیرو افزایش می دهد.

Weapon Damage: منظور همان میزان دمیج ضربه های عادی هیرو در بازی VAIN GLORY است.

Crystal Damage: دمیج اسپل ها را Crystal Damage می گویند.Damage Crystal هایی که از طریق آیتم ها به شما اضافه می شود در واقع دمیج اسپل ها را بیشتر می کند اگر اسپل شما مثلا 300 دمیج بدهد، با افزایش Crystal Damage، دمیج این اسپل بیشتر از 300 خواهد بود. چیزی که در اینجا می توان به آن دقت کرد این است که بعضی اسپل ها هم ممکن است Attack Damage حساب شوند.

True Damage: به دمیجی که Armor(آرمور) و Shield (سپر) هیروی مقابل نتواند مقدارش را کاهش دهد، True Damage در بازی VAIN GLORY می گویند.

Armor: چیزی که دمیج ضربه های هیروی حریف را کاهش می دهد.

Shield: چیزی که دمیج اسپل های هیروی حریف را کاهش می دهد.

Life Steal: اگر اسلحه ای که در دست هیروی شماست، Life Steal داشته باشد، با هر ضربه ای که می زنید قسمتی از جان تان پر می شود مقدار پر شدن جان هیرو ها به میزان دمیجی که وارد می کنید و درصد Life Steal برمی گردد.

DPS : Damage per Second یا همان دمیج در ثانیه ی هر هیروست که به میزان دمیج و زمان اتک دادن آن هیرو برمی گردد.
اصطلاحات اساسی در بازی VAIN GLORY

Build (چیدمان): این اصطلاح به انتخاب آیتم ها و الویت گرفتن اسپل هیروها مربوط می شود. اینکه کدام اسپل را اول بگیرید کدام را کامل کنید، کدام آیتم را زودتر بگیرید همه و همه تحت همین واژه معنی می شوند. هر چیدمانی تاثیر متفاوتی خواهد داشت و هر هیرو ممکن است چیدمان متفاوتی برای آن پیشنهاد بشود اینکه شما کدام را انتخاب می کنید بستگی به سلیقه ی شما و شرایط بازی یتان دارد.
Backdoor(در پشتی): این اصطلاح که در بازی های MOBA کاربرد دارد یک استراتژی را بیان می کند که در آن یک تیم بدون در نظر گرفتن شرایط و امکان این قضیه، فقط به قصد تخریب برج های حریف حمله می کند. یعنی دیگر منتظر این نیستید که سربازان شما به آن برج برسند در عوض یکی از هیرو ها تمامی ضربه های برج حریف را تحمل می کند تا بقیه بتوانند راحت تر برج های حریف را نابود کنند. گاهی تنها شانس تان برای برد این است که در زمان مناسب با هم تیمی هایتان به برج های تیم حریف حمله ببرید و با استفاده از این استراتژی، پیروزی این بازی را برای خود رقم بزنید. Backdoor معمولا در دقیقه های آخر بازی VAIN GLORY اتفاق می افتد.
Carry(کَری): شاه کلید تیم شما برای پیروزی، هیرو های کری هستند یک هیروی کری لزوما نیاز نیست که از هیروهای اساسین انتخاب شوند، هرچند بیشتر اوقات این اساسین ها هستند که این نقش را بازی می کنند زیرا آن ها به راحتی می توانند هیروهای دشمن را بکشند و راه را برای دیگر اعضای تیم باز کنند.
Support(پشتیبانی): ساپورت به نقشی گفته می شود که در آن به روشن کردن نقشه و خرید آیتم های دفاعی تمرکز دارد تا هم تیمی هایش بتوانند کارشان را بهتر انجام دهند و در بازی VAIN GLORY موثر تر واقع شوند.
Tank(تانک): به هیرویی گفته می شود که می تواند مقدار زیادی Damage (ضربه) را قبل از اینکه بمیرد تحمل کند. این نقش معمولا جلوتر از بقیه می رود تا دشمنان به جای هم تیمی هایش، تانک را دمیج بدهند. در بازی VAIN GLORY معمولا تانک نقش یک هیروی ساپورت هم بازی می کند.
Hunt: هیرو های حریف در نقشه جهت کشتن آن ها.
Farm: جمع کردن طلا بوسیله ی کشتن سربازان حریف صورت می گیرد.
Gank(گنک): اینکه با هم تیمی تان به یک هیروی حریف حمله کنید و او را بکشید را گنک می گویند گنک ها معمولا توسط ساپورت ها انجام می شود.
Jungle(جنگل): به قسمتی از نقشه که سربازان بی طرف در آنجا هستند جنگل می گویند.
Jungler: به هیرو هایی اطلاق می شود که معمولا در ابتدای بازی در جنگل می چرخند، همانجا Farm کرده و لول آپ می شوند. بدلیل توانایی کم این هیرو ها در ابتدای بازی باید تا حد امکان از درگیری ها دور باشند تا بعدا بتوانند با قدرت بیشتری به تیم شان ملحق شوند.
Kite: تکنیکی برای اتک دادن بهتر هیرو ها. در این تکنیک هیرو اتک داده سپس کمی جابجا شده و دوباره اتک می دهد. این کار از تاخیری که بعد از اتک ایجاد می شود با حرکت کردن جلوگیری می کند. Kite برای تعقیب هیروی حریف و معمولا توسط هیرو های دور زن بسیار کاربردیست.
Push: هل دادن لاین با کشتن نیروهای دشمن تا به برج حریف و نابود کردن آن برسند.
Defend: فرایند دفاع در برابر Push حریف و جلوگیری از برج های تیم تان خراب می شوند.
Roam: عمل چرخیدن در نقشه برای کمک به لاین های مختلف و پرسه زدن در جنگل حریف برای پیدا کردن دشمنی که بتوان آن را به راحتی گنک کرد ( یا به اصطلاح خودمان همان خفت کردن می باشد).

مهارت ها در بازی VAIN GLORY

Active Skill(مهارت فعال،اسپل): هر هیرو 3 عدد Active Skill یا همان اسپل دارد که با کلیک کردن بر آیکن این اسپل ها فعال می شود این اسپل ها تنها در صورتی تاثیر می گذارند که فعال شوند، به همین دلیل به آن ها مهارت فعال می گویند.
Overdrive: به آخرین ارتقای اسپل هر هیرو Overdrive می گویند (البته غیر از آلتیمیت ها) که نسبت به بقیه ارتقا ها قدرت بیشتری را به اسپل شما اضافه می کند. نمونه آن: در هیروی Pedal، Overdrive در اسپل A این هیرو به جای یک Munios، دو عدد احظار می کند همچنین در مورد بعضی هیرو ها قابلیت جالبی نیز اضافه می کند، مانند: Overdrive اسپل Kaiten در هیروی Taka که باعث می شود دیگر نیازی به انرژی نداشته باشد. نکته ای که در مورد این قضیه وجود دارد این است که گاهی Overdrive یک اسپل میتواند انرژی مورد نیاز برای Active شدنش را در بازی VAIN GLORY بیشتر کند (برای مثال Overdrive اسپل Pouncy Fun هیروی Koshka از آپگرید 4 م این اسپل انرژی بیشتری می خواهد).

Passive Skill: هر هیرو یک لول Passive دارد به این معنا که این اسپل به صورت خودکار برایش فعال است و نیازی به ارتقا ندارد. این اسپل در واقع 4 مین اسپل شماست که مخفی است و در کنار بقیه اسپل ها دیده نمی شود. چون این اسپل همیشه فعال است و نیازی به خرج کردن انرژی برای فعال کردنش نیست، به آن Passive (غیر فعال) می گویند. توضیحات Passive Skill ها را می توانید در بخش توضیحات هر هیرو مشاهده کنید.

Cooldown: به مدت زمانی که طول می کشد تا بتوان یک اسپل را دوباره استفاده کرد، Cooldown می گویند و برای هر اسپل عدد متفاوتی است.

Ultimate: به اسپلی که هر هیرو در لول 6 خودش بتواند آن را بگیرد Ultimate می گویند که معمولا ضربه ی بیشتری وارد می کند و Cooldown بیشتری نسبت به بقیه اسپل ها دارد که بعضا به آن Ulti هم در بازی VAIN GLORY می گویند.

   نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما بصورت آنلاین می باشد و می توانید نظرات ارزشمند خود را به اشتراک بگزارید و یا از دوستان خود راهنمایی بگیرید‌.
پیام های که حاوی تهمت ،افترا، توهین، حرف های سیاسی و یا دینی باشد منتشر نخواد شد و بصورت خودکار ip و user شما بن خواهد شد و هیچ دسترسی به سایت نخواهید داشت .
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.